Sex & City eshte arsyeja pse te rinjte po ikin nga katuni

Sami Lushtaku nuk ka flejt mire dhe po zgjohet prej gjumit:
Ku jam keshtu, ku gjindem? Ne dhomen numer 10 – po pergjigjet nje zo.
N`burg a n`spital?
Sipas hulumtimeve te fundit, gruaja cila ka me shume kilogram, jeton me gjate se mashkulli cili ja ka thon kete.

Comments

comments


Fatal error: Call to undefined function wp_cache_get_last_changed() in /home/content/77/9072477/html/xeniniftp/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 396