Skenderbeu ik pa mend nga Prishtina, pas fitores Turqis ndaj Serbis ne kampionatin boteror ne basketboll.

Photomontage

Me duhet te regjistrohem ne nje parti politike. Mu ka bo bajat me mendu me kry tem.

Edhe fukaraja u demelu. Nje dite hajne e tri pushojne!

Gjyqtari po i numron boksierit ne toke dhe prej publikut po lajmrohet nje plake: Ky me siguri nuk do te qohet, se e njoh prej autobusit.

Ai e ka prish ramazanin, e kam pa vet. Ka hanger mut.

Comments

comments


Fatal error: Call to undefined function wp_cache_get_last_changed() in /home/content/77/9072477/html/xeniniftp/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 396