Vuk Jeremici tu u mundu me ndreq diçka, çka nuk ndreqet.

Photomontage

Lideret e shoqeris civile, duhet vetem me i ndrru vendet  me udheheqesit e tifozeve. I kishim fitu tribunat e qeta dhe protestat e nxehta.

Cigarja shkon pas sexit. Cigaret po i ndalojne, ishalla e ndalojne edhe sexin ndaj popullates Kosovare.

Comments

comments


Fatal error: Call to undefined function wp_cache_get_last_changed() in /home/content/77/9072477/html/xeniniftp/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 396