Bujar, hajde shpejt se duhet me gjujt edhe Alushin!

valton-beqiri-i-fundit

Ne fillim, kam fotografu vetem natyren e vdekur, por mandej mu bo rutine dhe fillova te fotografoj edhe shoqerin tone.

 

Fitoret i kena historike. Humbjet i kena te perditshme

Comments

comments


Fatal error: Call to undefined function wp_cache_get_last_changed() in /home/content/77/9072477/html/xeniniftp/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 396