Mos ju ndaloni trenave me hy ne Kosove. Ku di treni, deri ku o Kosova.

Photomontage

Dita dites, higjieno – teknika po ka ma pak pune, se qytetaret po i pastrojne kontejnerat vet.

Me ardhjen e EULEX-it, pizhamave me vija po ju kthehet moda.

Zoti, me pas bo Darvinin t`parin, nuk kish pas nevoj mu mundu reth Adamit dhe Eves.

Comments

comments


Fatal error: Call to undefined function wp_cache_get_last_changed() in /home/content/77/9072477/html/xeniniftp/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 396