Kim ndihmon ne maredhanje ndermjet dy shteteve

Photomontage

Gjakovarit i kane ardhe mysafiret dhe po shkon te kojshia me e pyet:

– M`kane ardhe mysafiret, mos i ke tri karriga ne dispozicion?

– Po more.

– Super, qetash po ti bi keta tre mysafir!

Comments

comments


Fatal error: Call to undefined function wp_cache_get_last_changed() in /home/content/77/9072477/html/xeniniftp/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 396