Wimbledoni ju pelqen narkomanave se plus barit, jane edhe vijat e bardha.

Sot, per femren cilja martohet e nuk eshte shtatezane, thojne: U martu n`bark t`shprazt.

Ne sport nuk egziston mundesia te fitohet ndonje trofe pa mund, pa ushtrime dhe pa sakrifica.

Follow Us